Personalen

Personal

Hammar, Marita, Rektor marita.hammar@friaemilia.se

Johansson Tomas, IT-strateg tomas.johansson@friaemilia.se

Samuelsson Anneli , Administratör, anneli.samuelsson@friaemilia.se

Norén, Maria , Skolsköterska, maria.noren@friaemilia.se

Bistro

Ulander Nilsson Monica, Verksamhetsansvarig, monica.ulander@friaemilia.se

Blomberg AnnSophie, kock, fia.blomberg@friaemilia.se

Linda Vanhatalo, kock, linda.vanhatalo@friaemilia.se

Laestadius, Sara, vik. kock, sara.laestadius@friaemilia.se

Camilla Nyström, kock, camilla.nystrom@friaemilia.se (tjänstledig)

Lokalvård

Lundmark Camilla, lokalvårdare camilla.lundmark@friaemilia.se

Undervisande personal

Alasalmi Carina, Gr.lär, carina.alasalmi@friaemilia.se

Alatalo Fanny, Gr.lär,fp, fanny.alatalo@friaemilia.se

Andersson, Therese, Gr.lär therese.andersson@friaemilia.se

Bergdahl, Lotta, Gr.lär, lotta.bergdahl@friaemilia.se

Bruun Hans-Lennart, Musiklär, h-l.bruun@friaemilia.se

Byberg, Linnéa, Gr.lär, linnea.byberg@friaemilia.se

Carnudd, Jennie, fp, jennie.carnudd@friaemilia.se

Dubois Francoise, Pedagogista, Gr.lär francoise.dubois@friaemilia.se

Eklund Råger, Resurs, rager.eklund@friaemilia.se

Forsgberg, Mikael, Gr.lär, mikael.forsberg@friaemilia.se

Gustavsson Agneta, Gr.lär, agneta.gustavsson@friaemilia.se

Jansson, Anette, Fskl, anette.jansson@friaemilia.se

Johansson Annica , Gr.lär, annica.johansson@friaemilia.se

Emma, Johansson, Gr,lär, Fskl. emma.johansson@friaemilia.se

Labba, Julia, Logoped, julia.labba@friaemilia.se

Larsson, Cecilia, Gr.lär, cecilia.larsson@friaemilia.se

Larsson, Violetta, fp, violetta.larsson@friaemilia.se

Lindblom Jenny, Gr lär, jenny.lindblom@friaemilia.se

Lindgren Jenny , fp, jenny.lindgren@friaemilia.se

Lindgren Sara, Fsk, sara.lindgren@friaemilia.se

Lundborg, Wichtoria, Fritids, wichtoria.lundborg@friaemilia.se

Molander Elisabeth, fp, elisabeth.molander@friaemilia.se

Mäkitalo, Kerstin, Fr.lär, EH, kerstin.makitalo@friaemilia.se

Nilsson, Birger, Gr.lär, birger.nilsson@friaemilia.se

Nilsson Jan, Gr.lär, jan.nilsson@friaemilia.se

Nilsson Jonas , Gr.lär jonas.nilsson@friaemilia.se

Nordqvist Maria, Gr.lär, maria.nordqvist@friaemilia.se

Norberg, Maria, Gr.lär maria.norberg@friaemilia.se

Ohlson Angelica, Gr.lär, angelica.ohlsson@friaemilia.se

Ohlson Raymond, Fp, raymond.ohlson@friaemilia.se

Olofsson Fredrik, Gr.lär trä, fredrik.olofsson@friaemilia.se

Pettersson Evelina, Gr lär, evelina.pettersson@friaemilia.se

Roslin Magnus, Fp, magnus.roslin@friaemilia.se

Röding, Anton, resurs, anton.roding@friaemilia.se

Sihlén-Norman Ann-Gerd , Fsk, ann-gerd.norman@friaemilia.se

Sjölund, Sofia, Gr.lär, sofia.sjolund@friaemilia.se

Svensson Susanne, Gr lär, susanne.svensson@friaemilia.se

Tingstad-Lundmark Görild, Gr.lär, gorild.tingstad@friaemilia.se

Wuopio Eva, Grl, eva.wuopio@friaemilia.se

Åberg Helena, Gr.lär textil, helena.aberg@friaemilia.se

 

Hänt på våningarna
Våning 1 (Åk F-2) Matematik i år 2 Likabehandlingsdagen

Våning 2 (Åk 7-9) Sexorna laborerar om Ljud Solförmörkelsen 20 mars 2015

Våning 3 (Åk 3-6) Kojbyggen i år 4 Elevsamverkan i Pagla

Inlägg våningsvis
Arkiv